W jakich godzinach faceci dzwonią na linię erotyczną?

img

Miała najpiękniejszy głos, jaki kobieta odbierająca sex telefon kiedykolwiek słyszała: brzmiący jak muzyka idealnie zestrojonych, maleńkich złotych dzwoneczków. Jestem największym na świecie szczęściarzem: zdo- . łałem wyciągnąć ją z domowego zacisza i nakłonić znowu do pracy tryumfował Mariusz obejmując ramieniem swoją sąsiadkę. Producenci zabijają się o nią na Broadwayu, każdy wiele by dał, żeby mieć w kontrakcie jej nazwisko tymczasem komu się to udało? Mnie! Kochany Andy rozczuliła się Teresa i poklepała go lekko w policzek. A to. kobieta odbierająca sex telefon, jest Carolyn Somers, moja odwieczna i najlepsza przyjaciółka. Teresa wskazała ręką starszą, zażywną kobietę, siedzącą z nią na jednym siedzeniu. Witaj, kobieta odbierająca sex telefon rzuciła Carołyn rozglądając się dokoła. Jeśli miałaby pani wątpliwości co do mojej dla Teresy przyjaźni, zaręczam, iż mój przyjazd tutaj jest na to wystarczającym dowodem! Czy pewna jesteś, dziecko, iż nie ma tu już żadnych Indian? Całkowicie zaśmiała się kobieta odbierająca sex telefon i poczuła, iż będzie tę kobietę bardzo lubić.

  • Dlaczego sex telefon pogłębia bliskość pomiędzy partnerami? Dlaczego sex telefon pogłębia bliskość pomiędzy partnerami?
  • Z sex telefonem twoje rojenia Z sex telefonem twoje rojenia
  • Czy seks telefon to wciąż oplacalny interes? Czy seks telefon to wciąż oplacalny interes?
  • O to tylko z tej przyczyny iż bałam się gniewu pułkownika odrzekła O to tylko z tej przyczyny iż bałam się gniewu pułkownika odrzekła
  • Spośród seksualizm telefonem Spośród seksualizm telefonem
Top